KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9344378
*
nr 934 4378
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, 18x32
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:11:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 23:03:11
1
100 kr
11/1 01:41:29
1
200 kr
12/1 11:47:02
2
200 kr
12/1 11:47:02
1
200 kr (Budbetjänt)
12/1 11:47:28
2
250 kr
12/1 15:41:28
3
450 kr
12/1 20:05:54
4
400 kr
12/1 20:05:54
3
450 kr (Budbetjänt)
12/1 20:06:45
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4378
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, 18x32
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/1 23:03:11 | 1 | 100 kr |
| 11/1 01:41:29 | 1 | 200 kr |
| 12/1 11:47:02 | 2 | 200 kr |
| 12/1 11:47:02 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 11:47:28 | 2 | 250 kr |
| 12/1 15:41:28 | 3 | 450 kr |
| 12/1 20:05:54 | 4 | 400 kr |
| 12/1 20:05:54 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 20:06:45 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



