ART / Lithographs / Litograph in colors 8771171
nr 877 1171
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Johan Johansson, Personer i allé, signed, Löst blad, sheet: 95 x 65, ej numrerad, fuktskador, wear.
Johan Johansson, Personer i allé, signerad, Löst blad, bladets mått: 95 x 65, ej numrerad
Condition: fuktskador, slitage
800
SEK 150
Monday February 24 2014
at 19:48:28
100 kr