KONST / Litografier / Färglitografi 17228089

nr 1722 8089

Färglitografi

efter Joan Miró, ej signerad. Färglitografi. Bladets mått: 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 43x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:51:01

2/9 21:39:48 1      100 kr
8/9 19:46:01 2      Vinnande bud