KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15646115
nr 1564 6115
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, fåglar, numrerade 1/7, yttermått inklusive ram: 30x24 - 45x35 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:42:33
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad