KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13292136
nr 1329 2136
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st, Stockholmsmotiv, 23x15 ca. Signerad
Kondition: en med skadat glas
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:23:09
25/5 20:05:20
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström