MÖBLER / Bord / Toilettebord 9592452

nr 959 2452

Toilettebord

Nyrokoko, längd: 95 cm, djup: 45 cm, höjd: 150 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 maj 2015
kl 18:52:38

4/5 15:06:56 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.