ART / Oil paintings / Oil paintings 17493026

nr 1749 3026

OIL PAINTINGS

2 pcs, Claire View (b. 1957), Sweden. Signed, daterade 2015, 2016, "Coltellini", "Pettersson" Olja på duk, outer dimensions including frame: 37x28, 37x34 cm,

2 st, Claire View (f. 1957), Sverige. Signerad, daterade 2015,2016, "Coltellini", "Pettersson" Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x28,37x34 cm

1500

SEK 1000

Monday December 8 2025
at 20:47:35

8/12 20:42:35 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Dec 8

Kvinnliga Konstnärer

Read more about Kvinnliga Konstnärer