KONST / Litografier / Färglitografi 17144559
nr 1714 4559
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Segelbåtar. Signerad, numrerad 135/260. Färglitografi, bildmått: 72x60 cm, yttermått inklusive ram: 93x78
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:46:16
25/7 16:52:08