LIGHTING / Table lamps / Table lamp 13824298

nr 1382 4298

TABLE LAMP

brass, Örsjö. Height: 65, wear, damages.

mässing, Örsjö. Höjd: 65 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 450

Monday Mars 1 2021
at 20:12:10

Mässing