KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16924448

nr 1692 4448

Blandteknik

Olle Hampers, Signerad, Hustak, 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 32x26

Utrop:

500 kr

måndag 7 april 2025
kl 20:35:29