KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14092173

nr 1409 2173

Amanda Bergstedt

(1841-1918), Sverige

Akvarell, Amanda Bergstedt (1841-1918), Sverige. Gärdsgård med grind. Signerad, daterad 1914, akvarell, ca 27x44cm, yttermått inklusive ram: 35x52cm

Amanda Bergstedt, svensk bildkonstnär född 1841, död 1918.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:19:38)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 20:44:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Amanda Bergstedt

Läs mer om Amanda Bergstedt