KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419026

nr 1441 9026

Carl Michael Lundberg

(f. 1972), Sverige

Signerad, daterad -12. Akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:09:19

Carl Michael Lundberg

Läs mer om Carl Michael Lundberg