KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9851329

nr 985 1329

Färgetsning

Oidentifierad konstnär, signerad, "Passage II", EA-upplaga, motivet: 48 x 35

måndag 5 oktober 2015
kl 19:38:39