KONST / Litografier / Färglitografi 14632057
nr 1463 2057
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 1005/1400. Färglitografi, bildmått: 38x45, yttermått inklusive ram: 54x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:35:27
27/3 09:32:10
1.200 kr
25/4 19:30:27
25 apr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson