KONST / Oljemålningar / Akryl 11565381
nr 1156 5381
Akryl
Teddy Sempinski (1927-1998), Sverige. Signerad och daterad Tadeusz Sempinski 1976, "Målnlandskap", 91x73
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:48:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr