KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8001327
nr 800 1327
Oidentifierad konstnär, motiv från Ungern, signerad 40-tal, ramens innermått: 46x56
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:46:03
7/1 16:23:27
100 kr
7/1 17:16:02