KONST / Litografier / Färglitografi 9917077
nr 991 7077
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), EA-upplaga, signerad, motivet: 51x40
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:20:53
30/10 14:43:28