KONST / Litografier / Färglitografi 17412087
nr 1741 2087
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Oramat löst blad. Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 38x30 cm
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
måndag 17 november 2025
kl 18:16:05
17 nov
Catharina Edlund
Läs mer om Catharina Edlund