MÖBLER / Skåp & hyllor / SkänkskÃ¥p 5521065

nr 552 1065

Skänkskåp

ek, 1890-tal, längd: 155, djup: 63, höjd: 245

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 17 november 2008

17/11 08:52:16 1      ledande budet*