KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16857016

nr 1685 7016

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Akvareller, 6 st, Oramade lösa blad. Signerade, 16x24 - 25x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:43:09

10/3 18:13:53 1      Vinnande bud

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu