KONST / Litografier / Färglitografi 17102109
nr 1710 2109
Birgitta Mångsén
(1944-2009), Sverige
"Kvällsro". Signerad, numrerad 104/260. Färglitografi, bildmått: 23x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x34 cm
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:26:45
13/5 21:17:16
100 kr
29/5 21:39:31
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Birgitta Mångsén
Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén