ART / Lithographs / Litograph in colors 16592025
nr 1659 2025
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Ulf Lundell (b. 1949), Sweden. Signed, numbered 17/100, dated -89, 'Hommage William S'. Litograph in colors. Sheet: 76x57 cm, outer dimensions including frame: 92x71 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 17/100, daterad -89, "Hommage William S". Färglitografi. Bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 92x71 cm
3000
SEK 3400
Monday November 18 2024
at 18:12:14
2.000 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Robot)
3.200 kr
- Thema-auction
Nov 18
Read more about Grafik
Ulf Lundell
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Read more about Ulf Lundell