KONST / Litografier / Färglitografi 17408441

nr 1740 8441

Färglitografi

Pietro Dalla Santa (1931-2002), Sverige. 8 st, Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 1x40-63x45-53x68 cm, oramad

måndag 17 november 2025
kl 18:22:50