KONST / Litografier / Färglitografi 16426278
nr 1642 6278
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 146/225. Färglitografi, bildmått: 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:21:30
13/9 17:47:34
100 kr
16/9 16:39:36
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm