![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15018275
*
nr 1501 8275
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 46/150. Färglitografi, bildmått: 53x41cm, yttermått inklusive ram: 74x59cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 november 2022
kl 18:46:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 18:16:30
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 53x41cm björn krestesen färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Björn Krestesen
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
nr 1501 8275
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 46/150. Färglitografi, bildmått: 53x41cm, yttermått inklusive ram: 74x59cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 november 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 18:16:30 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 53x41cm björn krestesen färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08