KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9133032
nr 913 3032
Nils Johan Olson Blommér, 1800-tal, Porträtt av militär, signerad 48 x 39
Kondition: slitage, skadad duk, ramskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 september 2014
kl 20:51:07
18/9 16:57:00