KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409037
nr 1440 9037
Manfred Flyckt
(1893-1956), Sverige
Oljemålning, Manfred Flyckt (1893-1956), Signerad, landskap med gård. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 69x79 cm
Manfred Flyckt, svensk bildkonstnär född 1893, död 1956 .
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:18:45
20/12 12:54:04
Manfred Flyckt
Läs mer om Manfred Flyckt