ART / Lithographs / Litograph in colors 13803256
nr 1380 3256
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. 'Europa och tjuren'. Signed, numbered 36/50cm. Subject: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm,
Oidentifierad konstnär. "Europa och tjuren". Signerad, numrerad 36/50cm. Motivet: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm. Bär dedikation
SEK 250
Monday February 22 2021
at 18:30:31
17/2 21:42:43
200 kr
22/2 18:20:58