KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154302
nr 1515 4302
Stig Jakobsson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Gråsparvar, monogramsignerad, daterad -89. Olja på pannå, 14,5x20,5 cm, yttermått inklusive ram: 24,5x 31 cm
Stig Jakobsson, svensk bildkonstnär född i Hyltebruk 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:17:46
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Stig Jakobsson
Läs mer om Stig Jakobsson