KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207453

nr 1520 7453

Wilhelm Widell

(f. 1893), Sverige

Oljemålning, Signerad, sträckande gäss. Olja på duk, 66x99 cm, yttermått inklusive ram: 82x114 cm

Wilhelm Widell, född 1893, svensk målare.

Utrop:

600 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:39:42

Wilhelm Widell

Läs mer om Wilhelm Widell