FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13778202
nr 1377 8202
ARMCHAIRS
1 par+ 6 stolar, baroque style, Ek/skinn, wear, damages.
1 par+ 6 stolar, Barockstil, Ek/skinn
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday February 8 2021
at 19:10:00
100 kr
500 kr