FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12411238
nr 1241 1238
STOOL
1950s. Length: 63, wear.
1950-tal. Längd: 63
Condition: slitage
SEK 500
Monday Mars 18 2019
at 19:18:22
100 kr
150 kr
350 kr
450 kr