ART / Lithographs / Litograph in colors 16152021
nr 1615 2021
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Sweden. Signed, litograph in colors, numbered 9/100, 29x21 cm, outer dimensions including frame: 44x35 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Sverige. Signerad, färglitografi, numrerad 9/100. Bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
3000
SEK 4600
Monday April 22 2024
at 20:54:15
2.400 kr
2.600 kr
3.600 kr
3.000 kr
3.200 kr (Robot)
3.400 kr
3.600 kr (Robot)
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
- Thema-auction
Apr 22
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson