KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9434052
nr 943 4052
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), skördearbete, signerad, motivet: 14x21
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:00:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
16 feb
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg