ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7651232
nr 765 1232
SCULPTURE
19th century, alabaster, kvinna med kaniner, height: 47, öra med nagg.
1800-tal, alabaster, kvinna med kaniner, höjd: 47
Condition: öra med nagg
2000
SEK 1600
Monday June 18 2012
at 17:00:56
17/6 02:51:55
1.500 kr
18/6 14:48:25