ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7651232

nr 765 1232

SCULPTURE

19th century, alabaster, kvinna med kaniner, height: 47, öra med nagg.

1800-tal, alabaster, kvinna med kaniner, höjd: 47

Condition: öra med nagg

2000

SEK 1600

Monday June 18 2012
at 17:00:56

17/6 02:51:55 1      1.500 kr
18/6 14:48:25 2      Vinnande bud