ART / Lithographs / Litograph in colors 16218145
nr 1621 8145
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Ã…ke Ahlberg (b. 1943), Sweden. Flicka vid flygel. Signed, numbered 159/295. Litograph in colors. Sheet: 38x27 cm, outer dimensions including frame: 54x42,
LITOGRAPH IN COLORS, Flicka vid flygel. Signerad, numrerad 159/295. Färglitografi. Bladets mått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x42 cm
Ã…ke Ahlberg, Swedish painter, born 1943.
SEK 100
Monday May 20 2024
at 18:37:18
15/5 15:54:40
15/5 15:55:06