KONST / Litografier / Litografi 17004535
nr 1700 4535
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 12/171, daterad - 1981, ansikten. Bildmått: 58x70 cm, yttermått inklusive ram: 54x79 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:13:52
100 kr
150 kr
250 kr
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg