KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14222011
nr 1422 2011
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 76, Stockholmsmotiv. Bildmått: 30x76cm, yttermått inklusive ram: 43x89cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:44:19
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén