KONST / Litografier / Litografi 10559006
nr 1055 9006
Litografi
Aja Murray, 68/90, "That's life", signerad 1986, bladets mått: 47x53
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:26:22
12/9 11:35:56