KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023353

nr 1202 3353

med jugendram. Olja på pannå, ramens innermått: 25x32 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 september 2018
kl 18:23:09