KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13534652
nr 1353 4652
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Akvarell, Komposition. Signerad, daterad -90. Bladets mått: 70x50 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:41:29
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr