KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10616628
nr 1061 6628
Gravyr
1700-/1800-tal, Porträtt, bladets mått: 29, 4x25
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 19:38:00
250 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr