ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10436309
nr 1043 6309
Förgylld, Gustaviansk, Gustav IIIs monogram, Signerad Anders Carlsson Norrköping (1738-1801) höjd: 79 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:30:33
5.000 kr
5.400 kr
5.800 kr
Den Gustavianska stilen