Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10381069



*

nr 1038 1069


MIRROR

1950s, teak, 63x62,


1950-tal, teak, 63x62


Estimate:

600

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday May 16 2016
at 19:50:13


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/5 21:51:00 1      400 kr
14/5 16:55:38 2      Vinnande bud
15/5 21:21:45 1      500 kr
15/5 21:21:45 2      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
  • 6287 MIRROR
    Empire, provinsarbete, 65x35 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:24
  • 7027 MIRROR
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:33
  • 7074 MIRROR
    Gustavian style. Gilt. 45x34 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:28




Ladda ner broschyr