Ã–VRIGT / Speglar / Spegelbyrå 5508042

nr 550 8042

Spegelbyrå

1890-tal, längd: 110 , djup: 54, höjd: 175

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 3 november 2008
kl 17:54:58