KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795134
nr 1679 5134
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad, clown. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:23:35
14/2 16:18:38
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström