KONST / Litografier / Färglitografi 17537139

nr 1753 7139

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad, numrerad 115/160, kvinna med katt. Färglitografi, bildmått: 46x33 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 800 kr (per 13:40:13)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 19:18:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/1 18:43:39 1      700 kr
16/1 13:00:04 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk