KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246291

nr 1424 6291

Jens Mathisen

(1926-2003), Norge

Oljemålning, Signerad, daterad 71. Olja på pannå, 16x21, yttermått inklusive ram: 22x28 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:50:12

Jens Mathisen

Läs mer om Jens Mathisen