ART / Oil paintings / Oil painting 15507522
nr 1550 7522
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Hirsch, stilleben med apelsiner. Oil on canvas, 22x33 cm, outer dimensions including frame: 34x44 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Hirsch, stilleben med apelsiner. Olja på duk, 22x33 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
SEK 400
Monday July 3 2023
at 20:51:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr