Föremål som liknar sko

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6588 Saltkar
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6512 FÃ¥töljer
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 3031 Akvarell
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 3026 Väggrelief
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 4082 Jacka
    Såld: 250 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 4364 Matgafflar
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 2093 Färglitografier
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 8358 Flaskschatull
    Såld: 350 kr

    Såldes den 10 november 2025
  • 2013 Fat
    Såld: 350 kr

    Såldes den 10 november 2025